Dołączył: 05 Lip 2010
Posty: 363

Pomógł: 6 razy

PostWysłany: Nie 22:12, 11 Lip 2010    Temat postu:

Bóg wysłuchał moich modlitw!! España mistrzem świata!! To był mecz Iniesty i Casillasa zdecydowanie. Łzy Ikera bezcenne. Kocham was chłopcy, jesteście najlepsi!

PostWysłany: Nie 22:27, 11 Lip 2010    Temat postu:

Hiszpania! Jee! Cieszę się bardzo, należało im się! Gdyby Holandia wygrała czułabym niedosyt czy coś w tym rodzaju, a teraz ciesze się ogromnie i gratuluję ! Gratuluję zwycięstwa, bo się należało! Choc w pierwszej połowie mecz mnie dobijał po prostu.. Nie wyglądał jak finał mistrzostw świata.. I te faule wszsytkie. Aj :/Ale Hiszpania mistrzem :jupi: !

Famiz
salvame ♥

Posty: 1128

Pomógł: 4 razy
Skąd: RBDlandia :]

PostWysłany: Nie 22:33, 11 Lip 2010    Temat postu:

Mieli dosłownie ostatnią szanse i ją wykorzystali!
a Casillas genialna obrona!

it'smeK.
Kura$owa
Kura$owa

Posty: 1846

PostWysłany: Nie 22:45, 11 Lip 2010    Temat postu:

O tak! Casillas - zrobił dziś na prawdę wiele! Poradził sb kiedy była potrzeba! Brawa brawa brawa! Smile

Gorące jeszcze Very Happy
Piłkarze Hiszpanii po raz pierwszy w historii zostali mistrzami świata! W wielkim finale rozegranym na stadionie Soccer City w Johannesburgu pokonali po dogrywce Holandię 1:0. Złotą bramkę strzelił w 116. minucie Andres Iniesta

Tuż po zakończeniu spotkania niezwykle szczęśliwy był strzelec zwycięskiej bramki w finale mistrzostw świata, Andres Iniesta.

- To absolutnie niesamowite, co się dzisiaj wydarzyło. Nasz sukces to wynik ciężkiej pracy i przezwyciężenia trudnych chwil. Cieszymy się niezmiernie, teraz jest czas na wielkie świętowania - przyznał uśmiechnięty w wywiadzie telewizyjnym na płycie boiska.

My to sb możemy tylko wyobrazic to świętowanie! :haha: Ale będzie się działo na pewno! Smile

Ostatnio zmieniony przez it'smeK. dnia Nie 22:52, 11 Lip 2010, w całości zmieniany 1 raz
Cassie
Los A forever ♥

Posty: 190

Skąd: Zachodniopomorskie

PostWysłany: Nie 22:54, 11 Lip 2010    Temat postu:

Moii <333
Casillas tak dobrze bronił! i ta piękna bramka Torresa i Iniesty...

PostWysłany: Pon 6:55, 12 Lip 2010    Temat postu:

Mecz średni jak na ostatni o mistrzostwo, nie wiem czy tylko mi się wydawało że Webb latał po boisku i żółte kartki dawał???? Hehe może i tak Wink

Super, że Hiszpania mistrzami, nie mogło być inaczej!!!!

it'smeK.
Kura$owa
Kura$owa

Posty: 1846

PostWysłany: Pon 7:55, 12 Lip 2010    Temat postu:

Żółtych kartek było za dużo, za dużo jak na finał! Ale wygrał lepszy:D A była jakaś czerwona? Bo sama nie oglądalam do końca:)

Trisha

Posty: 2496

PostWysłany: Pon 8:15, 12 Lip 2010    Temat postu:

Ja oglądałam na festynie, ale tam było dość głośno i też nie wszystko widziałam i słyszałam, o czerwonej nic nie wiem, chyba nie było, ale nie jestem pewna

Nina
pensando en ti.

Posty: 227

PostWysłany: Pon 8:24, 12 Lip 2010    Temat postu:

Viva España <3 Jakże jestem z nich dumna! Casillas zrobił kawał dobrej roboty, brawa mu się należą.

A postawa Holendrów podczas pierwszej połowy kompletnie mi sie nie podobała, faul za faulem Confused

Ostatnio zmieniony przez Nina dnia Pon 15:00, 12 Lip 2010, w całości zmieniany 1 raz